Prodej 2 novostaveb RD s garážemi

CP 304 m²

Brodek u Prostějova

Předpokládaný termín dokončení stavby: konec listopadu 2021

Předpokládaný termín kolaudace: konec ledna 2022

Popis nemovitosti

Prodej 2 novostaveb RD s garážemi, CP 304 m², Brodek u Prostějova

Cena uvedena včetně dokončení RD a kolaudace (zajistí majitel)! Bližší informace najdete na webových stránkách www.rdbrodek.cz

Webové stránky budeme průběžně aktualizovat a přidávat foto z průběhu výstavby.

V případě rezervace RD nejpozději do konce října 2021 máte možnost (v rámci sjednané kupní ceny) si vybrat kuchyňskou linku v hodnotě do 150.000 Kč.

Předpokládaný termín dokončení stavby: konec listopadu 2021

Předpokládaný termín kolaudace: konec ledna 2022

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji novostavbu RD o dispozici 4+kk v Brodku u Prostějova. Jedná se o dvojpodlažní (řadový) nepodsklepený rodinný dům s garáží. Dům je situovaný v klidné lokalitě zastavěné rodinnými domy.

Aktuálně máme na prodej 2 domy.

Celková výměra pozemků činí: RD 1 = 304 m2 a RD 2 = 305 m2 – z toho zastavěná plocha jednoho RD  s garáží 105,30 m2 (včetně závětří).

Užitná plocha RD s garáží 136,60 m2, obytná plocha: 73,12 m2

Dispozice:

Přízemí: zádveří, samostatné WC s umyvadlem, pracovna, obývací pokoj + kuchyně, schodiště, garáž

2.NP – chodba, ložnice, pokoj, koupelna s vanou a sprchovým koutem + WC, sklad (technická místnost).

Konstrukce: obvodové zdivo – cihla 30 cm + kontaktní zateplovací systém (EPS 16 cm). Podlahy: plovoucí + dlažba. Okna: trojsko.

Vytápění domu bude elektrické podlahové (možnost také krbu nebo krbových kamen). Ohřev vody: el. bojler.

Co bude dokončeno v rámci kupní ceny?

Podlahy, zárubně + dveře, koupelna se sprchovým koutem, vanou a WC, zábradlí.

Terénní úpravy – plot se základem ze ztraceného bednění + plot z poplastovaného pletiva, travní koberec, terasa. Garáž s el. ovládanými vraty.

V dané lokalitě existuje technická a dopravní infrastruktura (elektřina, vodovod a kanalizace), ke které bude připojen objekt RD.

Možnost financování hypotékou, kterou Vám v případě Vašeho zájmu rádi vyřídíme. Více informací telefonicky nebo emailem u makléřky.

Cena RD činí 6.900.000 Kč + provize RK. *) V případě více zájemců prodáme nemovitost nejvyšší nabídce.

Vizualizace

Foto z výstavby

19. 7. 2021

16. 7. 2021

10. 7. 2021

O lokalitě

Na rozhraní úrodné Hané a západního výběžku Hornomoravského úvalu, v jižní části Olomouckého kraje se nachází městys Brodek u Prostějova. A Vám zde nabízíme jedinečnou příležitost uskutečnit si svoje sny o dokonalém bydlení. V nově vznikajících rodinných domech o dispozici 4+kk naleznete bezpečný a komfortní domov. S výbornou dopravní dostupností do centra cca 15 km severně vzdáleného Prostějova nebo stejně tak jižním směrem vzdáleného Vyškova. Do Brna cesta trvá cca 40 min. jízdy autem a do Olomouce pouhých 30 min.

Jakými službami a občanskou vybaveností městys disponuje?

V městysu Brodek u Prostějova žije přibližně 1500 obyvatel a nabízí plnou, všestrannou a vynikající občanskou vybavenost. Naleznete zde mateřskou školku, základní školu, základní uměleckou školu, knihovnu, poštu, supermarket, restauraci, zdravotní středisko, kde sídlí praktický lékař, praktická dětská lékařka, urolog, gynekolog, ortoped, chirurgická ambulance, stomatolog a lékárna. Městys leží na rychlostní komunikaci R 46, přímo uprostřed mezi městy Prostějov a Vyškov a protéká jím potok Brodečka.

Co zajímavého se v městysu a jeho okolí nachází?

První písemná zmínka o obci pochází z roku 1334. Ve 14. století se Brodek stal městysem. Od roku 1960 je součástí Brodku i 2 km západně vzdálená osada Sněhotice. Centru obce dominuje barokní kostel Povýšení sv. Kříže z 18. století. Chloubou městečka je barokní zámek s parkem, rovněž z 18. století. V okolí se nachází často vyhledávané turistické cíle, jako např. rozhledna Předina (Štátula) u Dobrochova nebo přírodní koupání v zatopeném kamenolomu Želeč. Přes obec rovněž vede cyklotrasa Severozápadní cyklistický okruh – Nezamyslice – Brodek u Prostějova – Nezamyslice. Příjemná je projížďka němčickým mikroregionem, na jejíž trase naleznete mnoho zajímavých památek.

Kontakt

Lenka Režňáková

Tel.: +420 607 242 938

E-mail: lreznakova@realpart.cz

Více informací o mně a jak pracuji 
naleznete zde: 

www.realitylenka.cz

Kontaktní formulář